W dniach 28.01- 08.02 nasz sklep nie będzie realizował wysyłek.

Można w tym czasie składać zamówienia, które będą przyjęte do realizacji w dniu 09.02.

Za utrudnienia przepraszamy.

Suche baseny z kulkami, zestawy do zabawy

Basen z kulkami dla zabawy

Basen z kulkami to przede wszystkim świetna zabawa.  Posiadamy wiele kolorów i kształtów basenów do wyboru oraz jeszcze więcej kolorów piłeczek. Można w nich pływać, skakać i szaleć do woli samemu lub z rodzeństwem.

Basen wykonany z lekkiej pianki poliuretanowej oznacza nic innego jak dobrą i bezpieczną zabawę Twojego dziecka, niezależnie od pory roku czy pogody panującej za oknem. Poszczególne elementy suchego basenu z piłeczkami można dopasować według własnych preferencji lub tak aby jego wygląd był spójny z wystrojem pokoju dziecięcego. Integralną częścią basenu jest bawełniany pokrowiec, który można prać w  pralce automatycznej, dzięki czemu łatwiej utrzymać go w czystości. Aby zabawka była jak najbardziej higieniczna, dajemy naszym klientom możliwość zakupu zapasowego pokrowca.

Aktywność fizyczna w basenie z kulkami

Baseny z kulkami są wykorzystywane podczas rehabilitacji jako alternatywa dla tradycyjnych basenów z wodą. Dziecko może w nim wykonywać ruchy podobne jak podczas pływania. Tego rodzaju ćwiczenia wspomagają rozwój koordynacji ruchowej, a także orientacji w przestrzeni. Zabawa wśród kulek to świetny sposób na codzienne ćwiczenia fizyczne, które w znaczący sposób przyczyniają się do wzmacniania mięśni i kości u dzieci. Jednocześnie jest to bezpieczna forma aktywności, gdyż nawet jeśli maluch straci równowagę, nie ma obaw, że coś mu się stanie — elastyczne piłeczki amortyzują upadki. Podczas turlania i przemieszczania się po nich, całe ciało jest delikatnie masowane, a wszystkie napięcia zostają rozluźnione.

Basen z kulkami a edukacja

Zabawa w basenie z kulkami to jedna z form sprzyjania rozwoju psychoruchowego oraz stymulacji zmysłów. Istnieje wiele gier, które wpływają nie tylko na kondycję, ale również wspomagają proces uczenia się i percepcji dziecka. Są to proste ćwiczenia polegające na segregacji i liczeniu piłek czy odróżnianie kolorów, które zwykle dzieci wykonują bardzo ochoczo, gdyż kojarzą je przede wszystkim z rozrywką. Sprzyjają one nie tylko nabywaniu podstawowych umiejętności poznawczych, ale również wspomagają koncentrację. Z tego też powodu baseny z kulkami często stosowane są w przedszkolach, a także placówkach rehabilitacji i fizjoterapii dla najmłodszych pacjentów. Taki basen sprawdzi się również w domu

Piankowy zestaw do zabawy!

To fantastyczna sprawa móc stworzyć dziecku plac  zabaw w jego własnym pokoju.

Piankowe klocki modułowe pobudzają dziecięcą wyobraźnię i uczą kreatywnego myślenia. Do wyboru są cztero lub pięcioelementowy zestaw modułów. Mogą być w komplecie z małym basenikiem lub bez. Taki zestaw służy do zabawy oraz ćwiczeń, w zależności czego potrzebuje Twoje dziecko. Taki zestaw pozwala na budowanie torów przeszkód i różnych konstrukcji. Można  używać oddzielnie poszczególne elementy zestawu jako pufki czy siedziska. Taki piankowy plac zabaw można przenosić w dowolne miejsce, gdyż jest lekki ale wykonany z pianki najwyższej jakości, odpornej na odkształcenia.

Wszystkie elementy zestawu mają zdejmowany pokrowiec, co ułatwia upranie w pralce i utrzymanie toru przeszkód w czystości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl