Promocje
POOFI Kocyk bawełniany organic MIODOWY
POOFI Kocyk bawełniany organic MIODOWY
119,00 zł 89,25 zł
szt.
POOFI Kocyk bawełniany organic BORDO
POOFI Kocyk bawełniany organic BORDO
119,00 zł 89,25 zł
szt.
POOFI Gryzak klonowy liść POPIEL
POOFI Gryzak klonowy liść POPIEL
40,00 zł 30,00 zł
szt.
POOFI Gryzak klonowy liść MIÓD
POOFI Gryzak klonowy liść MIÓD
40,00 zł 30,00 zł
szt.
POOFI Kocyk tkany Organic & Color MIODOWY
POOFI Kocyk tkany Organic & Color MIODOWY
135,00 zł 101,25 zł
POOFI Gryzak klonowy Organic & Color POPIEL
POOFI Gryzak klonowy Organic & Color POPIEL
40,00 zł 30,00 zł
szt.
POOFI Gryzak klonowy Organic & Color MIODOWY
POOFI Gryzak klonowy Organic & Color MIODOWY
40,00 zł 30,00 zł
szt.

Suche baseny z kulkami, zestawy do zabawy

Basen z kulkami dla zabawy

Basen z kulkami to przede wszystkim świetna zabawa.  Posiadamy wiele kolorów i kształtów basenów do wyboru oraz jeszcze więcej kolorów piłeczek. Można w nich pływać, skakać i szaleć do woli samemu lub z rodzeństwem.

Basen wykonany z lekkiej pianki poliuretanowej oznacza nic innego jak dobrą i bezpieczną zabawę Twojego dziecka, niezależnie od pory roku czy pogody panującej za oknem. Poszczególne elementy suchego basenu z piłeczkami można dopasować według własnych preferencji lub tak aby jego wygląd był spójny z wystrojem pokoju dziecięcego. Integralną częścią basenu jest bawełniany pokrowiec, który można prać w  pralce automatycznej, dzięki czemu łatwiej utrzymać go w czystości. Aby zabawka była jak najbardziej higieniczna, dajemy naszym klientom możliwość zakupu zapasowego pokrowca.

Aktywność fizyczna w basenie z kulkami

Baseny z kulkami są wykorzystywane podczas rehabilitacji jako alternatywa dla tradycyjnych basenów z wodą. Dziecko może w nim wykonywać ruchy podobne jak podczas pływania. Tego rodzaju ćwiczenia wspomagają rozwój koordynacji ruchowej, a także orientacji w przestrzeni. Zabawa wśród kulek to świetny sposób na codzienne ćwiczenia fizyczne, które w znaczący sposób przyczyniają się do wzmacniania mięśni i kości u dzieci. Jednocześnie jest to bezpieczna forma aktywności, gdyż nawet jeśli maluch straci równowagę, nie ma obaw, że coś mu się stanie — elastyczne piłeczki amortyzują upadki. Podczas turlania i przemieszczania się po nich, całe ciało jest delikatnie masowane, a wszystkie napięcia zostają rozluźnione.

Basen z kulkami a edukacja

Zabawa w basenie z kulkami to jedna z form sprzyjania rozwoju psychoruchowego oraz stymulacji zmysłów. Istnieje wiele gier, które wpływają nie tylko na kondycję, ale również wspomagają proces uczenia się i percepcji dziecka. Są to proste ćwiczenia polegające na segregacji i liczeniu piłek czy odróżnianie kolorów, które zwykle dzieci wykonują bardzo ochoczo, gdyż kojarzą je przede wszystkim z rozrywką. Sprzyjają one nie tylko nabywaniu podstawowych umiejętności poznawczych, ale również wspomagają koncentrację. Z tego też powodu baseny z kulkami często stosowane są w przedszkolach, a także placówkach rehabilitacji i fizjoterapii dla najmłodszych pacjentów. Taki basen sprawdzi się również w domu

Piankowy zestaw do zabawy!

To fantastyczna sprawa móc stworzyć dziecku plac  zabaw w jego własnym pokoju.

Piankowe klocki modułowe pobudzają dziecięcą wyobraźnię i uczą kreatywnego myślenia. Do wyboru są cztero lub pięcioelementowy zestaw modułów. Mogą być w komplecie z małym basenikiem lub bez. Taki zestaw służy do zabawy oraz ćwiczeń, w zależności czego potrzebuje Twoje dziecko. Taki zestaw pozwala na budowanie torów przeszkód i różnych konstrukcji. Można  używać oddzielnie poszczególne elementy zestawu jako pufki czy siedziska. Taki piankowy plac zabaw można przenosić w dowolne miejsce, gdyż jest lekki ale wykonany z pianki najwyższej jakości, odpornej na odkształcenia.

Wszystkie elementy zestawu mają zdejmowany pokrowiec, co ułatwia upranie w pralce i utrzymanie toru przeszkód w czystości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl