Marka Miniland jest hiszpańskim producentem ślicznych lalek z czterech stron świata. Lalki są wykonane z winylu a do ich produkcji dodawane są perfumy, czego wynikiem jest ich piękny zapach wanilii. 

Najważniejszą zaletą lalek Miniland jest ich anatomicznie i antropologiczne poprawna budowa co sprawia, że jest ona wspaniałym narzędziem edukacyjnym. Nauczy dziecko co to opiekuńczość i empatia. Przybliży dziecku pojęcia takie jak: rodzina, wielokulturowość oraz pomoże zrozumieć podstawowe zasady relacji i współistnienia, szacunek dla różnorodności rasowej oraz różnice w budowie ciała pomiędzy płciami.
Lalki nie posiadają żadnych dodatkowych funkcji zasilanych baterią: poruszanie się, dźwięki lub wykonywanie poleceń. Ma to olbrzymie znaczenie dydaktyczne gdyż w ten sposób lalki nie robią tego, czego chce dziecko. To odróżnia je od innych lalek, które poddają dziecko specyficznemu wzorcowi zabaw.

Marka Miniland tworzy też piękne i trwałe zabawki drewniane i inne akcesoria do opieki nad lalkami takie jak kosze mojżesza i wózki. 

Buty dla lalki 38 cm Miniland Buty dla lalki 38 cm Miniland
Producent: Miniland
Cena: 42,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl